شرایط مهلت تست وبرگشت کالا

تمامی لپ تاپ ها و کیس ها و سایر لوازم الکترونیکی قبل از ارسال چندین بار توسط همکاران بخش تست با روش های مختلف تست شده و جهت اطمینان از صحت کارکرد قطعات و بخش های مختلف فیلم تست قطعات با ذکر نام مشتری و تاریخ خرید گرفته شده و در بایگانی ذخیره می شود و در صورت درخواست مشتری برای وی ارسال میشود.

مدت زمان تست همکاران و مشتریان عزیز ۷ روز از زمان رسیدن محصول به دستشان می باشد.

در صورت معیوب بودن دستگاه و برگشت دادن دستگاه تمامی هزینه های رفت و برگشت کالا بر عهده ی مشتری میباشد.

کالای برگشتی حتما باید قبل از اتمام مهلت تست در بسته بندی محکم و با ذکر کامل ایراد فنی و دقیقا به آدرسی که بسته از آنجا ارسال شده بود فرستاده شود.

هرگونه دست کاری و باز شده لیبل گارانتی و یا باز شدن پیچ هابه معنای ابطال ضمانت می باشد و تعویض نمی شود و با هزینه خود مشتری برگشت داده خواهد شد.

دستگاه های استوک و کارکرده چون قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند؛ بنابراین، وجود خط و خش و شکستگی های بسیار ریز و رنگ پریدگی های جزیی و گودی های جزیی و هاله های خیلی ریز در صورت وجود طبیعی میباشند و از ویژگی های کالاهای استوک می باشد و با توجه به قیمت از نظر ظاهر قابل مقایسه با دستگاه های نو نمی باشند. پس برگشت کالاهای استوک و کارکرده با دلایل بالا قابل قبول نیست.

باتری لپ تاپ ها به دلیل اینکه کارکرده هستند طبیعتا عمر و مدت زمان نگهداری شارژشان کاهش یافته و قابل مقایسه با باتری لپ تاپ های آکبند نمیباشند. همچنین تعهد مجموعه در قبال مدت زمان نگهداری شارژ باتری فقط یک ساعت در حالت پخش فیلم با نور ۷۵ درصد و بدون صدا میباشد که در تمامی لپ تاپ ها این مورد کاملا تست می شود.

همچنین توجه داشته باشید که گارانتی و مهلت تست ما شامل تست و تعویض میباشد و در صورت وجود مشکل تنها کالا تعویض شده و به هیچ وجه برگشت پول نداریم.

در صورت وجود هرگونه مشکل اول ایراد را قبل از ارسال با مدیریت مجموعه در جریان گذاشته و قبل از اینکه مهلت تست تمام شود جنس خود را ارسال کنید در غیر اینصورت هیچ بهانه ای پذیرفته نمیشود.

مشتری باید قبل ارسال کاربرد دستگاهی که خریداری می نماید را دانسته و از حداقل سیستم مورد نیاز خود آگاهی داشته سپس خرید را انجام دهد. در صورت خرید سیستم ضعیف و عدم جوابگو بودن سیستم برای کارهای مشتری قابل تعویض نخواهد بود و در صورت ارسال کالا با هزینه ی مشتری برگشت داده خواهد شد.

در خرید های حضوری مهلت تست فقط ۲۴ ساعت بوده و موارد ظاهری و سلیقه ای به هیچ وجه شامل گارانتی تعویض نمیباشد و مشتری خود باید در هنگام خرید تمام موارد را چک نماید.

هنگام تحویل گرفتن کالای خریداری شده از مامور شرکت مربوطه ( پست،تیپاکس،انبارداری،باربری و … ) خریدار موظف است کالا را در حضور ایشان باز نموده و از صحت و سلامت فیزیکی و ظاهری دستگاه اطمینان حاصل نماید و در صورت وجود هرگونه مشکلات احتمالی، صورت جلسه ی وضعیت را در حضور مامور شرکت تنظیم و موضوع را سریعا به فروشگاه اعلام و در صورت تایید، کالا را توسط مامور عودت نماید. در غیر اینصورت شرایط موجود به منزله ی تایید و پذیرش صحت و سلامت کالا از طرف خریدار میباشد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

فروشگاه سایار الکترونیک هیچ گونه مسئولیتی در قبال روش های ناصحیح حمل و نقل و اتفاقات احتمالی در مسیر حمل و نقل را بر عهده ندارد و خریدار موظف هست روش های ارسال مطمعنی را انتخاب نماید. همچنین تا حد امکان و تعهد شرکت های حمل و نقل کالا های ارسالی تا جایی که امکان داشته باشد بیمه خواهند شد

فروشگاه سایار الکترونیک سعی بر آن دارد که تمام سفارش های ثبت شده را حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از خرید ارسال نماید اما گاها ممکن است به دلیل تست سلامت و کسری بار و تامین موجودی و انبارگردانی و تعطیلات ۲ تا ۳ روز کاری زمان جهت ارسال و تحویل کالا لازم باشد.

تصویر کالاها جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری میباشد و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن ها نمیتوان اعلام مغایرت کرد. ملاک مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت و کانال میباشد.

کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان سایار الکترونیک تست و بررسی خواهند شد و در صورتی که کالا خارج از ضوابط و تعهدات مجموعه مرجوع داده شده باشد با هزینه ی خود مشتری مجددا برای خریدار ارسال خواهد شد و در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالا به مدت یک ماه به صورت امانت در انبار سایار الکترونیک نگهداری خواهد شد و با انقضای این مدت سایار الکترونیک هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان و مفقودی و آسیب وارد شده به کالا نخواهد داشت.